Dziś nieco inaczej, niż zwykle. Nie będzie o żadnej sesji, którą mieliśmy okazję niedawno popełnić. Chociaż w zasadzie będzie, tylko o wielu różnych a nie jednej konkretnej. Bo po prostu zależało nam na tym, żeby napisać do Was kilka słów na Walentynki.

Historie niezapomniane

Mamy to szczęście, że kochamy to, co robimy. Kochamy robić zdjęcia, spotykać się z ludźmi. Kochamy uwieczniać wspomnienia, bez względu czy to są nasze prywatne chwile radości, czy te „komercyjne”, czyli Wasze. I chociaż spotykamy Was na bardzo krótko, zaledwie kilka chwil lub godzin, to w jakiś sposób pozostajecie z nami na dłużej. Na twardym dysku komputera i – przede wszystkim – w naszych serduchach. I tak, zawsze będziemy pamiętać o Iwonie, która była bohaterką naszej pierwszej „poważnej” sesji.

O Ewelinie i Łukaszu, których sesja narzeczeńska prawie nie doszłaby do skutku ze względu złych warunków atmosferycznych.

sesja narzeczeńska Gdańsk

Podobnie było z sesją przemiłej rodzinki : Anny, Kuby i Antosi.

O Paulinie i Dominiku, którzy stawili się na sesję rocznicową „na głodniaka”, po długiej podróży. Mimo to, ich zdjęcia wyszły świetne!

sesja narzeczeńska gdańsk

O Ani, Krzyśku i ich sesji narzeczeńskiej we Władysławowie. Zakończyła się ona oberwaniem chmury na środku plaży… ale warto było zmoknąć 🙂

O wyjątkowej zimowej sesji ciążowej Oli, Przemka i Calipso. Pisaliśmy o niej całkiem niedawno i ciągle jeszcze jesteśmy pod jej wrażeniem!

sesja ciążowa gdańsk

O Wioletcie i Piotrze, których datę ślubu na zawsze zapamiętamy, ponieważ ich wesele odbyło się kilka dni po narodzinach naszej córci Helenki….

ślub fotograf gdańsk

I o wielu, naprawdę wielu innych cudownych ludziach. Długo by wymieniać te wszystkie Wasze-nasze wyjątkowe historie…

Dlatego dziś, specjalnie na walentynki, chcemy Wam dać wyjątkowy prezent. Pierwotnie planowaliśmy zorganizować konkurs z tysiącem polubień i udostępnień – bo to ostatnio bardzo modne. Ale potem pomyśleliśmy, że zależy nam na tym, żeby wyróżnić Was wszystkich, zamiast wyłaniać jednego zwycięzcę. Dać każdemu z naszych i Waszych przyjaciół prezent od serca. Bardzo osobiście. Stworzyć jeszcze więcej pięknych wspomnień i historii do opowiadania po latach. Jeśli tylko jesteście chętni dołączyć do naszej zabawy, to serdecznie zapraszamy! Śmiało, zapraszajcie do niej też Waszych znajomych! Zatem ogłaszamy wszem i wobec: Dziś (i tylko dziś!:) rozdajemy Wam zdjęcia!!!

Każdy, kto dzisiaj, czyli 14 lutego 2019 roku zgłosi się do nas na minisesję walentynkową otrzyma w jej efekcie 3 zdjęcia w formie elektronicznej i papierowej zupełnie za darmo. My już się nie możemy doczekać kolejnych przygód i cudownych wspomnień. A Wy? 😉 Do zobaczenia!