Sesja ciążowa w Górkach Zachodnich była naszą pierwszą sesją w nowym roku. Miała czterech bohaterów. Chciałoby się rzec: troje pancernych i pies. Ola i Przemek, mały Jaś, na którego wszyscy z niecierpliwością czekają, oraz Calipso – najlepszy przykład na to, że pies jest prawdziwym przyjacielem człowieka. Niesamowite było dla nas np. to, że jego właściciele potrafili odczytać jego emocje na podstawie samego spojrzenia. Pokazuje to, siłę więzi. która ich łączy. Zobaczcie, jak bardzo ta urocza rodzinka cieszy się czasem oczekiwania na pojawienie się nowego jej członka.

sesja ciążowa Trójmiasto
naturalna sesja ciążowa Gdańsk
fotograf na sesję ciążową Gdańsk

Nasz fotograficzny spacer odbył się w miejscu, które jakiś czas temu urzekło Olę. Nie ukrywamy, że dla nas to też magiczny, całkiem niedawno odkryty kawałek ziemi. Po pierwsze dlatego, że Górki Zachodnie to połączenie plaży piaszczystej, kamienistej, lasu i morza. Po drugie, jest to spokojne miejsce, z dala od zgiełku miasta i tłumów ludzi.

 naturalna sesja ciążowa
sesja ciążowa nad morzem
sesja ciążowa na plaży
sesja ciążowa w zimie
naturalna fotografia ciążowa

Była to nasza pierwsza sesja ciążowa w Górkach Zachodnich i z całą pewnością nie ostatnia 🙂

fotografia ciążowa gdańsk
fotografia ciążowa pomorskie

Czas oczekiwania na narodziny dziecka jest wyjątkowym etapem w życiu rodziny, wartym uwiecznienia. Dlatego zależy nam na tym, żeby były to naturalne fotografie, pokazujące więź między Wami i radość tego momentu.

sesja ciążowa w górkach zachodnich

Zobacz więcej zdjęć ciążowych i rodzinnych TUTAJ.

Oferta sesji rodzinnej/ciążowej znajduje się TUTAJ.