Ani zamarzyła się romantyczna sesja narzeczeńska nad morzem – we Władysławowie. Przyjechali z Krzyśkiem nad Bałtyk z południa Polski. W planach mieli zwyczajne wakacje nad morzem, jednak okazało się, że Krzysiek przygotował dla Ani wielką niespodziankę w postaci oświadczyn na plaży. O ich zaręczynach przy szumie fal my dowiedzieliśmy się pierwsi. Ania wpadła na pomysł, żeby zrobić również sprawić niespodziankę swojemu narzeczonemu oraz przyjaciołom i rodzinie. Krzysiek, po uszy zakochany w Ani, zupełnie nieświadom knowań wybranki serca o naszej sesji dowiedział się, kiedy spotkał nas czekających pod hotelem! 

Prognoza pogody była niepewna, choć bardzo zależało nam na tym, aby pozwoliła nam ona na wykonanie sesji plenerowej. Sprawdzaliśmy ją w niezliczonych źródłach i niektóre dawały iskierkę nadziei. Pomimo dosyć mocnego wiatru i zachmurzenia zrobiliśmy kilka fajnych ujęć, których liczba została ograniczona przez matkę naturę – w końcu naprawdę zaczęło porządnie lać.


Koniec końców zdaje się, że niespodzianka się udała. Zdjęcia, które wybrali są świetną pamiątką tych wyjątkowych, niepowtarzalnych wakacji. Doszły nas słuchy, że radosna wieść poszła już w świat, a my nareszcie możemy upublicznić zdjęcia tej przesympatycznej pary!

sesja narzeczeńska nad morzem
sesja narzeczeńska nad morzem
sesja narzeczeńska nad morzem
sesja narzeczeńska nad morzem
sesja narzeczeńska nad morzem

Podoba Ci się ta sesja narzeczeńska i również masz ochotę mieć podobne zdjęcia ze swoim udziałem? Zapoznaj się z ofertą. Zapraszamy do kontaktu!