Znowu Park Oruński 😉 To miejsce inspiruje nas przez cały rok. Tym razem odbyła się nasza zimowa sesja dla zakochanych w Parku Oruńskim. Spotkaliśmy się tam z przesympatycznymi ludźmi. Julia i Kuba stali się głównymi bohaterami historii, którą chcemy Wam dzisiaj pokazać.

sesja walentynkowa Gdańsk
sesja dla par Trójmiasto
sesja narzeczeńska zimą Gdańsk

Zimowa aura nie odstrasza fotografów. Bo nie jest ona najważniejsza na zdjęciu. Zdarzało się nam robić sesje zdjęciowe w różnych warunkach atmosferycznych i zawsze podkreślamy to, że nie dla pogody się z Wami spotykamy. Raczej chodzi o naturalne przedstawienie łączących Was uczuć. A to nie zmienia się przecież wraz z temperaturą, natężeniem i kierunkiem wiatru 😉 Bo to piękno jest w Was i pomiędzy Wami. Naszą rolą jest wydobycie oraz uchwycenie tego „nienamacalnego”. No, Miłości po prostu 🙂

zimowa sesja narzeczeńska Pomorskie
sesja miłosna zimowa Trójmiasto

A skoro już o miłości mowa, to przypominamy, że już niebawem, bo 14 lutego wszyscy zakochani (choćby platonicznie) hucznie świętować będą swój dzień. Taka romantyczna, zimowa sesja dla zakochanych to nasza propozycja na wspólne spędzenie jednego z zimowych popołudni. Tym bardziej, że będzie okazja otrzymać ją od nas zupełnie za darmo, ale ciii..! o tym w następnym wpisie :)) bądźcie czujni, zwarci i gotowi!

Więcej zdjęć zakochanych par znajdziecie TUTAJ.