fbpx

O nas

Cześć, w tym miejscu chcemy się przedstawić i napisać kilka słów o nas. Nazywamy się Dorota i Piotr Kłosowscy. Głównym bohaterem tego opowiadania powinien stać się Piotr, ponieważ najczęściej jego spotkacie z aparatem w ręku. Ale kim byłby mężczyzna (choćby najzdolniejszy) bez kobiety, która ma głowę pełną pomysłów do zrealizowania? 😉 Jeden z nich to historia dwóch albumów…

Lubimy razem wracać do zdjęć z dzieciństwa i ważnych wydarzeń z naszego życia. W magiczny sposób utrwalonych wspomnień. Kiedy postanowiliśmy wziąć ślub, pierwszym usługodawcą, jakiego znaleźliśmy, był fotograf. Dobry fotograf ślubny. Taki, który naturalnie uchwyci esencję tego dnia. Utrwali emocje wypisane na twarzach naszych najbliższych i przyjaciół. Stworzy przepiękny album, a w nim opowie historię, do której będziemy z radością chcieli wracać po latach.

Kiedy na świat przyszły nasze dzieci, częściej sami zaczęliśmy sięgać po aparat fotograficzny. Pierwszy uśmiech, pierwsze kroki, pierwsza zima, wiosna, jesień, lato… Znowu pojawiła się potrzeba utrwalania wspomnień, bo dzieci rosną zdecydowanie za szybko. W ten sposób powstał kolejny album rodzinny. Tym razem już nie fotograf ślubny, ale my sami go stworzyliśmy. Jako jego twórcy sami musieliśmy zadbać o to, żeby wklejone do niego zdjęcia były piękne. Tak piękne, jak chwile spędzone razem. W ten sposób świat fotografii pochłonął nas bez reszty.

Te dwa albumy – ślubny i rodzinny zajmują ważne miejsce w naszym domu. Być może dlatego fotografia ślubna i rodzinna pociągają nas najmocniej i w tym kierunku zmierzamy. Obecnie, ze względu na sytuację rodzinną (dwa małe szkraby) fotografią ślubną zajmuje się wyłącznie Piotr. Sesje plenerowe, rodzinne i w studio wykonujemy we dwoje. Nawzajem się inspirujemy, wymieniamy pomysłami. Razem tworzymy kolejne wspaniałe albumy pełne wspomnień. Z największą przyjemnością wykonamy Wasz!