fotograf na ślub Gdańsk

Poniżej znajduje się aktualna oferta reportażu ślubnego. Po pierwsze chcemy podkreślić, że najważniejszy dzień Waszego życia jest także ważnym dniem dla nas. Sami pamiętamy, jak istotne było to, kto i w jaki sposób uwieczni nasz ślub. Prawdę mówiąc, pierwszym ślubnym usługodawcą, jakiego my wybraliśmy był właśnie fotograf i wyboru tego dokonaliśmy z naprawdę dużym wyprzedzeniem.

Mając świadomość wagi wydarzenia i odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa, dokładamy wszelkich starań, by spełnić Wasze marzenia. Dlatego jesteśmy do Waszej dyspozycji już od samego rana, a także wcześniej, jeśli np. wymarzyliście sobie sesję narzeczeńską w pakiecie ślubnym lub chcecie, abyśmy uwiecznili Wasz wieczór kawalerski/panieński.

Zacznijmy zatem od początku…

Sesja narzeczeńska

sesja narzeczeńska gdańsk

Spotykamy się w umówionym miejscu. Wybieracie je sami. Może to być na przykład miejsce Waszej pierwszej randki. Was jest dwoje i nas także. Piotr z aparatem na szyi, Dorota z całą resztą niezbędnych akcesoriów pod ręką. Nasze spotkanie trwa około 1,5 godziny.  Jego efektem jest 15 zdjęć w formacie cyfrowym, poddanych autorskiej obróbce w programie graficznym. 

Zapytaj o cenę!

Reportaż ślubny

Obecnie, biorąc pod uwagę naszą sytuację rodzinną (dwa szkraby w wieku poniżej trzech lat), reportaż ślubny wykonuje sam Piotr. W dniu ślubu spotykamy się przeważnie około południa, żeby na spokojnie wykonać serię ujęć podczas przygotowań, uchwycić kilka ważnych w tym dniu detali, takich jak bukiet, czy obrączki. Następnie błogosławieństwo oraz przejazd do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego oraz najważniejszy w tym dniu moment ceremonia zaślubin. Później udajemy się na najlepsze wesele w historii. Wy spożywacie wykwintny obiad weselny lub szalejecie do białego rana na parkiecie, a fotograf uwiecznia to na dynamicznych i kolorowych, pełnych radości ujęciach.

fotograf na ślub Wejherowo
Kiedy Wy odbywacie podróż poślubną lub w domowym zaciszu cieszycie się miesiącem miodowym, my w pocie czoła pracujemy nad tzw. postprodukcją. Jest ona niezwykle istotnym i bardzo czasochłonnym elementem tworzenia reportażu ślubnego. Składa się na nią przejrzenie zdjęć, wybranie najlepszych ujęć a następnie obrobienie ich w programie graficznym. Dlatego do czasu pracy fotografa, oprócz godzin spędzonych na uroczystości, doliczamy także godziny pracy przy komputerze, zanim gotowe zdjęcia trafią w Wasze ręce. 

Chcąc dopasować się do Waszych potrzeb, chcemy najpierw poznać Wasze oczekiwania.  W naszej ofercie nie znajdziecie gotowych propozycji pakietów usług. Każdą ofertę tworzymy indywidualnie. 

Zapytaj o Wasz termin!

Sesja plenerowa

ślub plener orłowo molo park oliwski plaża sesja welon

Często wykonywana jest podczas wesela, ale może odbyć się także w innym dniu. Wówczas jej przebieg jest podobny do znanej Wam i opisywanej przez nas wyżej sesji narzeczeńskiej. Zarezerwujcie sobie na nią jednak więcej czasu. Jeśli wybierzecie jedną lokalizację, to sesja potrwa ok. 2 godzin.

Zapytaj o cenę!

Piotr Kłosowski Bez kategorii